•  +38 (044) 290-80-16
 •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ОСВІТА ONLINE

ВИБРАТИ КУРС ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

Масові відкриті онлайн-курси, (МООС) (з англ. англ. Massive open online course — масивні, масові, широкодоступні, публічні, відкриті дистанційні онлайн курси) — це інтернет-курс з великомасштабною інтерактивною участю та відкритим доступом через інтернет. На додаток до традиційних матеріалів навчального курсу, такі як відео, читання, і домашніх завдань, MOOC надає можливість використання інтерактивного форуму користувачів, які допомагають створити спільноту студентів, викладачів та асистентів (TAS).

Відеозаписи лекцій різних навчальних закладів почали з'являтися у мережі Інтернет ще наприкінці 1990-х років, однак лише масові відкриті онлайн-курси надали змогу інтерактивного спілкування студентів та викладачів.

Це одна із найновіших форм дистанційного навчання, яка активно розвивається у світовій освіті. Подібні сайти розраховані на студентів різних попередніх рівнів підготовки — як новачків, так і досвідчених фахівців.

Найпопулярніші MOOC збирають сотні тисяч студентів. Прикладами MOOC можуть слугувати CourseraEdXUdacity.

ЕЛЕМЕНТИ НАВЧАННЯ:

 • Самостійна робота з електронними матеріалами, з використанням персонального комп'ютера, КПК, мобільного телефону, DVD-програвача, телевізора;

 • Отримання консультацій, порад, оцінок у віддаленого (територіально) експерта (викладача), можливість дистанційної взаємодії;
 • Створення розподіленої спільноти користувачів (соціальних мереж), провідних загальну віртуальну навчальну діяльність;

 • Своєчасна цілодобова доставка електронних навчальних матеріалів;

 • Стандарти і специфікації на електронні навчальні матеріали та технології, дистанційні засоби навчання;

 • Формування та підвищення інформаційної культури в усіх керівників підприємств та підрозділів групи і оволодіння ними сучасними інформаційними технологіями, підвищення ефективності своєї звичайної діяльності;

 • Освоєння і популяризація інноваційних педагогічних технологій, передача їх викладачам;

 • Можливість розвивати навчальні веб-ресурси;

 • Можливість у будь-який час і будь-якому місці отримати сучасні знання, що перебувають у будь-якій доступній точці світу;

 • Доступність вищої освіти особам з особливостями психофізичного розвитку. 

До E-learning відносяться електронні підручники, освітні послуги та технології.

Сучасні студенти та школярі — в основному мережеве покоління, для яких електронний спосіб отримання інформації (в даному випадку саме навчальної) є нормальною складовою життя. У цілому високі технології в освіті вітаються студентами, — знання, вміння, навички знадобляться у самовдосконаленні та кар'єрному зростанні. Інформаційні комунікаційні технології стали їх робочим інструментом.

Стрімкість сучасного світу вимагає застосування найбільш швидких і дешевих способів процесів генерації і передачі знань. E-learning є одним з можливих інструментів, які дозволяють вирішувати цю гостру проблему сучасності.

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

university building

ГО "Український освітній клуб" (скорочено - УОК) - некомерційна, неурядова громадська організація, основною метою якої є втілення інноваційних освітніх проектів.

На сьогоднішній день УОК є ексклюзивним представником проекту International Study Cards на всій території України.

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ КЛУБ» впроваджує програму розвитку партнерської мережі для співпраці в міжнародних проектах розвитку освіти і культури в нашій країні. 

        ДОКЛАДНО

FB

Календар подій