•  +38 (044) 290-80-16
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

FREE TOURS

Безкоштовні екскурсії нашим містом

Проект «FREE-TOUR» вже не перший рік успішно працює в багатьох туристичних містах Європи та світу — і ми вважаємо, що наше місто нічим не гірше.

Суть проекту полягає в проведенні вісьмох екскурсійних програм (щосуботи о 10.00) у форматі «FREE-TOUR» по невідомим та відомим цікавим місцям нашого міста.

В ході проекту учасники зможуть відвідати Музей освіти і науки, побувати на справжній студії звукозапису, подивитись експозицію Музею пожежної частини, побувати на цікавих підприємствах та у інших дуже цікавих та незвичних місцях.

Незважаючи на те, чи Ви завітали в Суми вперше, чи прожили тут все своє життя - кожен знайде тут щось нове та цікаве.

Ви ще багато чого не знаєте про улюблене місто. Тож - приєднуйтесь!

 


 

СУМСЬКИЙ ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ ІМЕНІ Н.Х. ОНАЦЬКОГО

Сумський обласний художній музей ім. Никанора Онацького заснований у 1920 році художником та громадським діячем Никанором Харитоновичем Онацьким (1875 – 1937) як Сумський округовий художньо-історичний музей. Це справжня скарбниця вітчизняного та зарубіжного образотворчого і декоративного мистецтва ХVІ – ХХІ ст., в основу якої покладено мистецьке зібрання відомого київського промисловця і мецената Оскара Гансена. Унікальні твори мистецтва нині експонуються в двоповерховому будинку, що є пам’яткою архітектури кінця ХІХ – початку ХХ століть (проект архітектора Густава Шольца).

 

 


 

ПІШОХІДНА ЕКСКУРСІЯ ЦЕНТРАЛЬНОЮ ЧАСТИНОЮ МІСТА СУМИ

Історія Сум почалася в результаті наслідків битви під Берестечком, коли 1651 року українські козаки під проводом Богдана Хмельницького зазнали поразки. Після чого Богдан Хмельницький дав указ людям переселятися з правобережжя на Полтавщину і на прикордонні землі з Росією (тепер Слобожанщина), які були перед тим практично не заселені. Протягом десятиліття 1651–1660 років на території сучасної Слобожанщини з'явилася велика кількість нових поселень, тоді окрім Сум були засновані такі міста як: Харків, Тростянець, Лебедин та багато інших поселень. 

 

 


 

БУДИНОК-МУЗЕЙ А.П.ЧЕХОВА

На живописній околиці Сум – Луці розміщено Будинок-музей А.П. Чехова – відділ Сумського обласного краєзнавчого музею. Тут в садибі поміщиків Линтварьових письменник з родиною жив улітку 1888 — 1889 рр. Нині в літературно-меморіальній експозиції музею відтворено обстановку затишних кімнат того часу: меблі, предмети побуту, посуд, картини.

 

 


 

МУЗЕЙ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ

Музей розвитку банківської справи на Сумщині та історії грошей Української академії банківської справи має відносно вузьку спеціалізацію та певну унікальність серед подібних закладів області та України у цілому. Він представляє не тільки історію фінансових та банківських установ, але й історію грошей, особливо грошей незалежної України, історію видатних людей Сумщини, історію створення та розвитку академії. Музей розташовано в другому корпусі академії, каб. №304 (вул. Петропавлівська, 57).

 

 

Далі -> 


ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

university building

ГО "Український освітній клуб" (скорочено - УОК) - некомерційна, неурядова громадська організація, основною метою якої є втілення інноваційних освітніх проектів.

На сьогоднішній день УОК є ексклюзивним представником проекту International Study Cards на всій території України.

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ КЛУБ» впроваджує програму розвитку партнерської мережі для співпраці в міжнародних проектах розвитку освіти і культури в нашій країні. 

        ДОКЛАДНО

FB

Календар подій