•  +38 (044) 290-80-16
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

ТРЕНІНГОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

Слово "тренінг" походить від англійського "to train", що означає "навчати, тренувати"

Тренінг - це одночасно: цікавий процес пізнання себе та інших; спілкування; ефективна форма опанування знань; інструмент для формування умінь і навичок; форма розширення досвіду.

Під час тренінгу створюється неформальне, невимушене спілкування групи, заради якого вона і зібралася. Як правило, учасники в захваті від тренінгових методів, тому що ці методи роблять процес навчання цікавим, не обтяжливим.

Тренінг і традиційні форми навчання мають суттєві відмінності. Традиційне навчання більш орієнтоване на правильну відповідь, і за своєю суттю є формою передачі інформації та засвоєння знань. Натомість тренінг, перш за все, орієнтований на запитання та пошук. На відміну від традиційних тренінгові форми навчання повністю охоплюють весь потенціал людини: рівень та обсяг її компетентності (соціальної, емоційної та інтелектуальної), самостійність, здатність до прийняття рішень, до взаємодії тощо. Звичайно, традиційна форма передачі знань не є сама по собі чимось негативним, проте у світі швидких змін і безперервного старіння знань традиційна форма навчання має звужені рамки застосування.

Так само, як і будь-яке навчальне заняття, тренінг має певну мету. Нею можуть бути: інформування та набуття учасниками тренінгу нових професійних навичок та умінь; опанування нових технологій у професійній сфері; зменшення чогось небажаного (проявів поведінки, стилю неефективного спілкування, особливостей реагування тощо); зміна погляду на проблему; зміна погляду на процес навчання, аби зрозуміти, що він може давати наснагу та задоволення; підвищення здатності учасників до позитивного ставлення до себе та життя; пошук ефективних шляхів розв'язання поставлених проблем завдяки об'єднанню в тренінговій роботі різних спеціалістів, представників різних відомств, які впливають на розв'язання цих проблем; активізація громадськості щодо розв'язання актуальних проблем; здобуття альтернативної громадянської освіти.

Тренінгові заняття можуть бути різної тривалості: від 1,5-3-х годин (2-4 академічні години тривалістю 45 хвилин кожна) до декількох днів поспіль. За тривалістю найбільш удалою формою групової роботи є марафон, тобто проведення занять тривалістю 6-8 годин щоденно протягом кількох днів. За такої форми роботи передбачається велика обідня перерва (не менше години) та дві перерви по 15-20 хвилин через кожні 1,5-2 години роботи. Під час коротких перерв учасникам доцільно запропонувати напої (чай, каву, воду, соки тощо), можна й легку їжу (бутерброди, цукерки, печиво тощо). Уважається, що такої тривалості перерви достатньо для відновлення сил учасників.

 


 

СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ТА ПЕДАГОГІВ

ГО «Український освітній клуб» проводить серію тренінгів "Ефективний проектний менеджмент та фандрейзинг для школи". Учасниками цих тренінгових програм вже стали представники з 64 шкіл Сумської області. Цікавим в даному тренінгу є поєднання молоді та досвіду. Кожна школа-учасник представлена президентом шкільного самоврядування та керівником - заступником директора з навчально-виховної роботи, або педагогом-організатором.

 

 


 

СУЧАСНИЙ ОСВІТНІЙ МЕНЕДЖМЕНТ В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ

За участю ГО "Український освітній клуб", на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено семінар-нараду для керівників органів управління освітою та директорів опорних навчальних закладів «Сучасний освітній менеджмент в умовах реформування» за участю заступника голови Сумської обласної державної адміністрації Подопригори Миколи Анатолійовича, директора Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Попової Олени Іванівни, начальника управління розвитку споживчого ринку та підприємництва облдержадміністрації Радченка Віктора Івановича та заступника директора Департаменту фінансів Сумської обласної державної адміністрації Ткачової Ганни Миколаївни. 

 

 


 

СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

ГО "Український освітній клуб" провів серію тренінгів "Ефективний проектний менеджмент та фандрейзинг" для директорів шкіл та дошкільних навчальних закладів міста Суми. Загалом в тренінгах прийняло участь 67 керівників, котрі здобули нові знання та покращили навички з данної тематики.

 

 


ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

university building

ГО "Український освітній клуб" (скорочено - УОК) - некомерційна, неурядова громадська організація, основною метою якої є втілення інноваційних освітніх проектів.

На сьогоднішній день УОК є ексклюзивним представником проекту International Study Cards на всій території України.

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ КЛУБ» впроваджує програму розвитку партнерської мережі для співпраці в міжнародних проектах розвитку освіти і культури в нашій країні. 

        ДОКЛАДНО

FB

Календар подій