•  +38 (044) 290-80-16
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар подій

II Міжнародна виставка «Осінній салон «Вища освіта — 2015»

x
Від Понеділок 16 Листопад 2015 -  08:00am
До Вівторок 17 Листопад 2015 - 05:00pm

16-17 жовтня 2015 року у приміщенні Львівського палацу мистецтв відбудеться II Міжнародна виставка «Осінній салон «Вища освіта — 2015 року». У цій освітній виставці візьме участь понад 20 вищих навчальних закладів з України, Польщі та Іспанії.

В межах «Осіннього салону «Вища освіта – 2015» презентуватимуть свою діяльність: Морехідне училище ім. О. І. Маринеска Одеської національної морської академії, Львівський національний аграрний університет; Університет В Наваррі (Іспанія); Інженерно-економічний університет в Жешові; Університет Марії Кюрі-Склодовської; «Львівський медичний інститут»; Медичний коледж «Монада»; Університет фінансів та управління у Варшаві; Медичне училище «Медик»; Університет технічно-торговий імені Гелени Ходковської; Університет бізнесу і адміністрації в Гдині; Європейський університет інформаційно-економічний у Варшаві; Університет Права і Адміністрації (Польща); Техніко-економічний коледж Національного університету “Львівська політехніка” та інші.

Відвідувачі освітньої виставки дізнаються про навчальні пропозиції вишів, матимуть нагоду ознайомитись з молодіжними програмами, студентськими та учнівськими обмінами, з можливістю навчання за кордоном і його особливостями.

Також, відвідувачі виставки матимуть змогу виграти незабутню ознайомчу подорож у будь-який університет Польщі.

ІІ Міжнародна виставка «Осінній салон «Вища освіта – 2015» відбудеться 16-17 жовтня 2015 року. Місце проведення: Львівський палац мистецтв за адресою м. Львів, вул. Коперніка, 17.

Організатори виставки: Міжнародний освітній центр, Львівська торгово-промислова палата.

Додаткова інформація на сайті: http://educenter.com.ua/ua/

Місце розташування : Адреса: вул. Коперніка, 17, м. Львів, Місце: Львівський палац мистецтв

Назад

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

university building

ГО "Український освітній клуб" (скорочено - УОК) - некомерційна, неурядова громадська організація, основною метою якої є втілення інноваційних освітніх проектів.

На сьогоднішній день УОК є ексклюзивним представником проекту International Study Cards на всій території України.

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ КЛУБ» впроваджує програму розвитку партнерської мережі для співпраці в міжнародних проектах розвитку освіти і культури в нашій країні. 

        ДОКЛАДНО

FB

Календар подій