•  +38 (044) 290-80-16
  •  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар подій

Молодіжний форум “Справедливість для кожної дитини”

x
Четвер 19 Листопад 2015 08:00am - 07:00pm

19 листопада, з нагоди Міжнародного дня дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Молодіжна консультативна рада ООН запрошують активну молодь віком від 16 до 24 років з усіх регіонів України на молодіжний форум “Справедливість для кожної дитини”.

Мета цього саміту – підвищення обізнаності серед молодих людей про можливості впливу на соціальну,політичну, культурну сфери життя заради створення сприятливого середовища з рівними можливостями для кожної дитини та підлітка.

Одноденний захід, який відбудеться в Києві, збере активістів з усіх куточків України для обговорення ідей як проактивна позиція молоді може призвести до позитивних змін. Разом із відомими спікерами та експертами, ми зможемо попрацювати над створенням спільного Заклику до дій.

Youth-Forum-photo

 

 

Для участі у Форумі необхідно заповнити аплікаційну форму до 4 ЛИСТОПАДА 2015, 23:59: https://goo.gl/mmrMp0

Про результати відбору ми повідомимо до 9 ЛИСТОПАДА 2015.

За довідками звертайтеся доЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +380 95 397 9450 – Анна Постовойтова, +380 99 281 1860 – Ліза Федоровська.

#‎UNICEF‬ ‪#‎UN‬ ‪#‎FightUnfair‬ for ‪#‎EveryChild‬ Youth Forum

Місце розташування : Адреса: Україна Місце: Київ

Назад

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

university building

ГО "Український освітній клуб" (скорочено - УОК) - некомерційна, неурядова громадська організація, основною метою якої є втілення інноваційних освітніх проектів.

На сьогоднішній день УОК є ексклюзивним представником проекту International Study Cards на всій території України.

ГО «УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ КЛУБ» впроваджує програму розвитку партнерської мережі для співпраці в міжнародних проектах розвитку освіти і культури в нашій країні. 

        ДОКЛАДНО

FB

Календар подій