Українська Євангельська Церква завершила головування у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій

22 липня відбулося чергове засідання ВРЦіРО на якому предстоятелі церков і керівники релігійних організацій обговорили низку важливих питань державно-церковних відносин та розбудови міжрелігійного та міжконфесійного діалогу. Розгляд питань порядку денного розпочався з хвилини мовчання, якою члени ВРЦіРО вшанували світлу пам’ять спочившого старшого єпископа Райчинця Василя Федоровича.

На цьому засіданні завершилась каденція головування Української Євангельської Церкви. Протягом головування Української Євангельської Церкви ВРЦіРО провела низку важливих зустрічей з Прем’єр-міністром України, Міністром культури та інформаційної політики, Голови Державної служби з етнополітики та свободи совісті та Головою Національної поліції. Головна мета діалогу та взаємодії полягала у поглибленні діалогу суспільства і держави, просуванню вічних духовних цінностей, зміцнення свободи совісті та захист інституту сім’ї. Особливо важливою була співпраця ВРЦіРО та уряду у подоланні пандемії коронавірусної інфекції.

Відсьогодні головуючою Церквою у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій є Православна Церква України на чолі з Блаженійшим Митрополитом Епіфанієм.

Фоторепортаж: Андрій Сидор