Запрошуємо на національний день молитви за Україну

Шановні брати та сестри!

У часи великих потрясінь і випробувань наш народ украй потребує духовного єднання та спільної молитви до Господа. Заради встановлення миру і справедливості, задля відродження та зцілення ран українського народу мільйони християн різних Церков України об’єднуються у спільній молитві за Україну.

Від імені Духовної Ради Національного дня молитви за Україну запрошуємо Вас взяти участь у міжконфесійному богослужінні «Молитва за Україну», яке відбудеться 10 червня у м. Буча, по вул. Інститутська, 14. Початок о 16:30.

Така взаємодія сприяє духовному підбадьоренню і зміцненню, робить нас співучасниками молитовного єднання і предстояння перед Богом.

До молитви за Україну приєднаються християни зі всього світу, тисячі українських біженців за кордоном.

Війна, що прийшла на нашу землю, принесла страх руйнування, смерть і нещастя. Нам необхідно посилити наші молитви, адже Бог через Своє Слово дає нам обіцянку: «Та коли Мій народ, на якому названо Моє Ім’я, навернеться і помолиться, і шукатиме Мого обличчя, і відвернеться від злих своїх доріг, то Я вислухаю з неба і буду милосердний над їхніми гріхами, і оздоровлю їхню землю» (Друга Книга Хронік 7:14).

Ми певні, що наше спільне молитовне служіння буде благословенням для всього українського народу і помножить славу нашому Богові!